Banery Bydgoszcz

Banery Bydgoszcz

Poli-fax to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego pasją jest poligrafia, oraz które aktualnie od ponad 10 lat aktywnie jest na rynku usług reklamowych oraz poligraficznych.

Wieloletnia praca w tej branży pozwoliła firmie na zdobycie fajnego doświadczenia, zarówno w wykonywanych usługach, jak oraz doświadczonej obsłudze Klientów. Poli-fax gwarantuje kompleksową obsługę Klienta oraz realizację wszelkich jego wymagań - od najmniejszej wizytówki, poprzez nadruk na koszulce, aż do potężnego bilbordu. Odpowiednio dopasowany kolektyw ludzi, pełnych pasji oraz zaangażowania, i również wykorzystywanie najnowocześniejszego sprzętu to gwarancja fachowej oraz doświadczonej obsługi. Stała współpraca z różnymi przedsiębiorstwami oraz producentami a także nieustanna chęć rozwoju oraz ulepszania działań firmy gwarantuje usługi na najlepszym poziomie, a co za tym idzie - zadowolenie Klientów. Poli-fax to firma, która swoją ofertę kieruje zarówno do firm, jak oraz Klientów indywidualnych. Wśród usług znajdują się realizacje zarówno na małe, jak oraz duże nakłady - od materiałów firmowych, takich jak pieczątki, wizytówki, albo karty, poprzez gadżety, między innymi kubki, długopisy, breloki albo koszulki, aż po reklamy na samochodach, oklejanie witryn, czy fototapety. Usługi Poli-faxu to gwarancja rzetelnego podejścia do każdego zadania oraz doboru odpowiednich technologii, zależnych od zlecenia oraz wymagań Klienta. Szybko rosnąca liczba zleceń świadczy o wysokiej jakości dostarczanych przez firmę usług oraz profesjonalnym podejściu do Klienta.

Podstawą działalności Poli-faxu jest uczciwość oraz obligacja w relacjach z Klientami a także wysoki wzorzec oferowanych towarów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 11.04.2019 00:25:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz