Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są smakowite, wielkie i świeże pożywienie, jakie podajemy w naszej knajpce. Dlatego nasze burgery Łódź są dobre i masywne – dokładnie takie, jakich potrzebują i pożądają dobrzy Indianie i solidni Cowboye. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w Łodzi. Naszą fajką pokoju to prawdziwie Indiański burger wykonany z najlepszego rodzaju, odpowiednio wyselekcjonowanej 100% wołowiny z rodzimymi dodatkami i mocno chrupką bułką przenną!

Ale ostrożnie – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz znowu – po smak, wytchnienie i Cochise klimat!

Choć jest to jedno z kilku burgerowni serwujących jadło na mapie miasta Łódź, to przecież jest to miejsce wyjątkowe, bo związane z równie wyjątkową osobą. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o mocnym wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie imię. To jego nieustępliwość, męstwo i poszanowanie tradycji dopuściły na to, by rdzenne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie natchnąć się tak zachwycającym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on urzekłby się kuchnią, którą mamy przyjemność serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już przywołać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć wybornym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 11.10.2018 04:24:39)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 28.01.2018 05:15:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz