Darmowe Pożyczki

Darmowe Pożyczki

Darmowe chwilówki

Rynek mikro-pożyczek rozwija się od ładnych paru lat bardzo szybko, co rzecz jasna wcale nikogo nie dziwi. Zmiany jakie zaszły na przestrzeni tych tego czasu są zauważalne nawet gołym okiem, wystarczy zwrócić uwagę na popularny ranking chwilówek i od razu naszym oczom ukazuje się zestawienie nawet 15 pożyczkodawców. Powinno się jednak podchodzić na chłodno do takich firm, bardzo często zdarzają się przypadki wyłudzeń.

Wyłudzenia dotyczą zwykle osób którzy nie przywiązują uwagi do swoich danych osobistych i bardzo często podają je gdzie ktoś poprosi, co oczywiście zostaje sprytnie wykorzystane przez osoby wyłudzające pożyczki a nawet i kredyty w bankach. Jeśli zauważyłeś gdzieś ogłoszenie oferty pracy lub inne tego typu ogłoszenie w którym osoba ogłaszająca się prosi o podanie Twoich danych osobowych i numeru konta bankowego albo prosi o przelanie niskiej kwoty celem jakiejś nikomu wcześniej nie znanej weryfikacji, możesz być pewien, że ta oferta jest najzwyklejszą w świecie próbą wyłudzenia gotówki. mimo, że firmy udzielające pożyczek robią co mogą aby ten proceder zminimalizować to jednak jest to trudne, no bo jak zaoferować komuś ekspresową czy nawet ekspresową pożyczkę a przy tym bezpieczną w 100%.

Jak już wcześniej pisaliśmy mamy na rynku już kilkadziesiąt firm trudniących się się tylko i wyłącznie udzielaniem błyskawicznych pożyczek na małe kwoty i mały okres czasu, przypomnijmy też, że nie tak dawno jak dwa lata temu było tych firm tyle, że można je było bez problemu spamiętać. Zatem łatwo dojść do wniosku, że rynek zwiększył się o kilkadziesiąt procent w krótkim czasie. Oczywiście dla samym klientów taki stan rzeczy przynosi same korzyści, większa konkurencja równa się sporo lepszeoferty. Najnowszym trudnym do przeskoczenia dla konkurencji bonusem jaki stosują wiodące na rynku firmy pożyczkowe jest bonus w postaci pierwszej pożyczki za darmo tzn bez ponoszenia kosztów przez pożyczającego. Czy taki bonus jest choć trochę opłacalny dla firm udzielających pożyczki? Wygląda na to, że tak, że klienci niekiedy powracają a wtedy pożyczki nie są już bez kosztów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 20.10.2017 17:09:11)
  • yahoo: 76 (ostatnio: 03.02.2018 06:32:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz