Dwumas

Dwumas

Elementy samochodowe to zespół setek detali, których zadaniem jest zagwarantowanie płynnego działania samochodu. Ale w miarę wykorzystywania dowolna z nich ulega zużyciu i przestaje spełniać swoje podstawowe funkcje. W takiej sytuacji nadchodzi czas na wymianę tego rodzaju części na nową, jednakże jest też inna propozycja – regeneracja.

Podzespoły regenerowane to idealna alternatywna opcja dla nowych. Ich wartość pozostaje porównywalna, natomiast opłata zdecydowanie niższa. Regenerowane mają szansę być różnorakie detale, tego rodzaju jak np. zaciski hamulcowe czy wtryskiwacze paliwa. Niektórzy nie mają pewności czy tego rodzaju elementy rzeczywiście mają możliwość zastąpić te nowe , albowiem nie zamierzają w swym aucie stosować elementy, które były naprawiane.

Niemniej jednak to zupełnie inna grupa, ponieważ regeneracja to zdecydowanie więcej aniżeli naprawa. Zregenerowana część okazuje się prawie nie do rozpoznania od nowej, natomiast sama regeneracja wygląda jak proces tworzenia nowych części. Dowolny składnik będzie w tej sytuacji wymontowany, oczyszczony i starannie przebadany. Dalej zachodzi naprawa czy podmiana potrzebnych elementów oraz testowanie, dzięki temu mamy pewność, że element wypełnia wszystkie wytyczne jakościowe.

Najlepiej o wartości regenerowanej części świadczy fakt, że jest na nią oferowana gwarancja. Zdarza się, że taka regenerowana część okazuje się nawet kilka razy mniej kosztowna od nowej, natomiast w rozliczeniu jest szansa też zastosować swoją, starą część.

W temacie tego typu jak koł dwumasowe działa sporo jednostek, jednak znalezienie tej najwłaściwszej wcale nie okazuje się taki prosty. Proces regeneracji okazuje się skomplikowany, musi pozostawać spójny z pewnymi normami i jednocześnie nieprzerwanie nadzorowany, natomiast nie każda firma potrafi to zagwarantować. Tym samym dobrze jest wyszukiwać wyłącznie organizacje o bogatym doświadczeniu, które mają już grupę oddanych klientów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 02.12.2016 06:12:19)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 22.05.2017 08:17:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz