Foliowanie

Foliowanie

Przedsiębiorstwo Pol-art jest to firma z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku natychmiast od 15 lat. Para się głównie pakowaniem, konfekcjonowaniem oraz transportem na terenie kraju a oprócz tego za granicą. Ugruntowana pozycja na rynku a także wieloletnie doświadczenie gwarantują rzetelne oraz terminowe realizacje zadań.

Pol-art proponuje swe usługi w dziedzinie wysyłek krajowych oraz zagranicznych wszelkiego rodzaju towarów, obsługę konkursów, korespondencji masowej, transport oraz wysyłkę dzieł sztuki, konfekcjonowanie, foliowanie, pakowanie oraz przepakowywanie, a także insertowanie. Spełniają także indywidualne potrzeby oraz życzenia klientów.

W trosce o najwyższą jakość świadczoncyh usług oraz zadowolenie klienta wykonają dla Państwa usługi związane z foliowaniem w folię zwykłą wszelkich materiałów promocyjnych oraz reklamowych, książek, czasopism, gadżetów czy broszur. Zresztą celu używany jest specjalistyczny sprzęt a całokształt procesu przebiega z zachowaniem surowych norm. Foliowanie zabezpiecza produkt przed niepożądanym działaniem wilgoci oraz promieniowania UV a oprócz tego przed uszkodzeniami czy zarysowaniami, które mogą powstać w ciągu transportu.

Inną wartą uwagi metodą jest foliowanie termokurczliwe dzięki czemu można na amen spinać w jeden pakiet nawet kilkanaście materiałów. Folia do perfekcji przylega do produktów co ułatwia ich segregowanie oraz transport. W tej sposób przeważnie zabezpiecza się książki, magazyny czy kosmetyki.

Całość usług realizowanych przez firmę Pol-art nie jest kosztowna a dodatkowym atutem jest sekunda realizacji zleceń. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej pol-art.pl to znaczy pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie internetowej

Firma Pol-art znajduje się w Warszawie na ul. Czerniowieckiej 3


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 17.01.2017 05:58:18)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 19.09.2016 07:22:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz