Klucze nasadowe

Klucze nasadowe

King Tony jest producentem narzędzi, który jest uznany zarówno w naszym kraju, jak oraz na całym świecie. Od ponad 40 lat firma zaopatruje w swoje produkty klientów w różnych krajach, zaś na krajowym rynku działa od ponad dwudziestu lat.

Produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w ponad stu krajach na różnych kontynentach. Narzędzia produkowane przez King Tony są cenione w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej propozycji firma posiada zarówno przybory ręczne, jak oraz pneumatyczne, takie jak między innymi: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Prócz tego oferujemy również przybory samochodowe, skrzynki a także szafki narzędziowe, i urządzenia warsztatowe.

Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają ogromne doświadczenie oraz z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, jeżeli wyłącznie będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez firmę King Tony cieszą się bardzo dobrą opinią, są szalenie wytrzymałe oraz dobre jakościowo, dzięki czemu mamy wysokie zaufanie ukontentowanych klientów. Sprzedawane przybory przewyższają gatunkowo niemało innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, i wykorzystywanym materiałom wysokiego typu, wszelki negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dostosowanie oferty produktowej do potrzeb nabywców a także dostarczanie narzędzi oraz akcesoriów, które będą wyróżniać się jakością wykonania a także wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach oraz różnych miejscach branży przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 31.08.2018 11:55:17)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 23.11.2017 16:11:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz