Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy

Klinika EPI Centrum istnieje w Gdańsku już od 15 lat. Przez ten czas zyskała miano lidera w dziedzinie zabiegów laserowych a także zabiegów z dziedziny dermatologii estetycznej. Nasze centrum cieszy się zaufaniem pacjentów, którzy lecz i wracają do niej na kolejne zabiegi, ale również polecają ją swoim znajomym. Wśród oferowanych przez EPI Centrum usług znajdują się zarówno zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii , dermatologii klinicznej a oprócz tego estetycznej, a także zabiegi klasyfikowane do chirurgii plastycznej naczyniowej, oraz dietetyki a oprócz tego kosmetologii. EPI Centrum za najważniejszy cel stawia sobie zadowolenie a oprócz tego zdrowie swoich pacjentów, którzy przychodzą do kliniki z najróżniejszymi problemami natury zdrowotnej a oprócz tego estetycznej.

Niemałą część Klientów kliniki EPI Centrum stanowią kobiety, którym zależy na nieskazitelnym wyglądzie. EPI Centrum pomaga im dopiąć marzenia o zadbanym, pięknym ciele, jednocześnie troszcząc się o ich zdrowie. Niemałym zainteresowaniem cieszy się make-up permanentny, dzięki któremu nasza buzia będzie wygląda na świeżą a oprócz tego zdrową, nawet wtedy kiedy wciąż nie umalujemy jej kosmetykami kolorowymi. Pacjentki przychodzą do kliniki także wtedy, kiedy nie mogą się uporać z pierwszymi zmarszczkami. Decydują się wtedy na kwas hialuronowy, który umożliwia im dłuższe cieszenie się z młodą, jędrną cerą – wstrzyknięty w miejsce, w którym pojawiły się zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i sprawia, że nie musimy martwić się zmarszczkami.

Klinika EPI Centrum to gwarancja dobrej jakości usług – zatroszczymy się tutaj nie tylko o twój piękny wizerunek, ale także o twoje zdrowie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 04.08.2017 03:00:22)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 01.08.2017 18:26:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz