Łóżka ortopedyczne

Łóżka ortopedyczne

Sklep rehabilitacyjny stacjonarny. Posiadamy produkty ortopedyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne dla osób niepełnosprawnych w domu. Łóżko jest super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta. Łóżko ortopedyczne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzimy usługi wypożyczania m.in. łóżek ortopedycznych, dla osób niepełnosprawnych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno niepełnosprawnych jak i opiekunów. W razie potrzeby dowóz we wskazane miejsce plus montaż. Ceny najlepsze w Polsce . W naszej ofercie znajdą Państwo także schodołazy doskonale radzące sobie ze schodami . Również mamy w ofercie podnośniki pacjenta. A także wózki dla osób po wypadkach, kule ortopedyczne, podpórki ortopedyczne. Działamy na obszarze całego kraju, woj. mazowieckiego. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś w potrzebie skontaktuj się pod podany telefon, a na pewno pomożemy Wam wybrać odpowiedni rodzaj sprzętu rehabilitacyjnego.

produkty ortopedyczne m.in.: łóżko ortopedyczne manualne dla osób niepełnosprawnych w domu. Łóżko jest idealne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta. Łóżko ortopedyczne jest sterowane pilotem.

W mojej ofercie jest także schodołaz likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych. Jest on idealny do transportu po schodach osób dorosłych, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Ponadto proponujemy wynajem podnośnik dla osób niepełnosprawnych. Umożliwia podnoszenie, transport i opuszczanie niepełnosprawnych. Służy pomocą w łazience i odciąża kręgosłup i plecy. W salonie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Jaki wózek inwalidzki powinieneś kupić? W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw zrobić kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie artykuły będziemy musieli nabyć, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Bez wątpienia nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, że ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Olbrzymim ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 01.09.2018 10:37:35)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 22.03.2017 05:11:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz