Lucerna siewna

Lucerna siewna

Agri Land jest firmą, która istnieje na rynku od 2000 roku. Od początku jej aktywności skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, a oprócz tego produkcji wyspecjalizowanych mieszanek trawy. Ciągle przedsiębiorstwo oferuje klientom jeszcze lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w naszym kraju, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, w szczególności z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna - nasiona od firmy Agri Land to trzy odmiany lucerny - legend, legendairy i również perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a także cechują się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają jedynie 3. Wszystkie te odmiany osiągają niezwykle wysokie plony, co jest niezwykle korzystne dla hodowców.

Jedną z istotnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji - saponiny, którą zalicza się do niekorzystnych dla zwierząt. Lucerna od firmy Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę bądź sianokiszonkę.

Innym produktem, który oferuje Agri Land są trawy pastewne. W katalogu można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te w wyższym stopniu skupione na poszczególnych odmianach - mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową a także szwedzką. Do wyboru są wciąż mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne oraz jednoroczne. Wszystkie te mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne i również są przeznaczone pod najrozmaitsze sposoby użytkowania - kośnego, pastwiskowego bądź też kośno-pastwiskowego.

Przedsiębiorstwo Agri Land to rzetelna przedsiębiorstwo, dbająca o swoich klientów i również o jakość proponowanych towarów, dzięki czemu jest bezspornie godna uznania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 09.10.2018 21:27:52)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.12.2017 02:57:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz