Malta pielgrzymka

Malta pielgrzymka

Jesteśmy polskim prywatnym biurem podróży, które od 1981 roku nieprzerwanie, z pasją a oprócz tego w sposób całkowicie profesjonalny, zajmuje się organizowaniem wyjazdów takich jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a w głównej mierze niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc świętych.

W naszej bogatej ofercie znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych a oprócz tego zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Włochy, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk czy Portugalia. Cały czas rozbudowujemy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy stuprocentowym gwarantem ciekawie a oprócz tego bez szwanku spędzonego czasu. Oferujemy niskie ceny a oprócz tego zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie nowe katalogi, które można pobrać z naszej strony internetowej, a oprócz tego w dalszym ciągu otwieramy się na rozmaite możliwości. Hermes Travel zapewnia możność wynajęcia busów a oprócz tego autokarów o zróżnicowanym standardzie, wyposażeniu a oprócz tego koszcie. Każda tego rodzaju ofert jest obliczana indywidualnie. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe a oprócz tego 26-osobowe, jeśli chodzi o busy, ale także 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe a oprócz tego 67-osobowe pojazdy autobusowe. Charakteryzujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy również przyjaźni środowisku: segregujemy odpady, zbieramy makulaturę a oprócz tego plastikowe nakrętki, niszczymy elektrośmieci.

Prowadzimy cykl audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej listowie. Gwarantujemy pełną satysfakcję a oprócz tego niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami na wycieczkę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 11.11.2018 15:53:43)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 03.12.2017 03:34:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz