Neurologopeda

Neurologopeda

Fundamentem działalności Elektrostymulacjapodniebienia.pl są profesjonalne usługi związane z niebolesną elektrostymulacją podniebienia.

Nasze usługi dedykujemy w szczególności do osób wymagających stymulowania rozwoju mowy, a oprócz tego osób z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami dyslalicznymi, porażeniem mózgowym, rozszczepem podniebienia, przebytymi operacjami w obrębie jamy ustnej. Wykonujemy usługi na najlepszym poziomie, dlatego sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Świadczona przez nas elektrostymulacja wspomaga leczenie osób z zaburzeniami logopedycznymi. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę i również bogate doświadczenie. Zapoznaliśmy się z wieloma niełatwymi przypadkami naszych pacjentów, za sprawą czego możemy stale podnosić standard naszych usług.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, dlatego bez zarzutu znamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych aparatów do nie bolesnej elektroterapii. Umożliwia jego osoba wykorzystanie 40 podstawowych rodzajów prądów i również szerokie zakresy ich regulacji - szczegółowo dobieramy parametry do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Jeśli zależy Ci na szybkich i skutecznych efektach zalecamy serię 10 zabiegów, 4-5 razy w tygodniu. Zapewniamy wsparcie pooperacyjne i również kompleksową opiekę. Współpracujemy z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie.

Mamy rewelacyjne podejście do dzieci, dlatego żaden mały pacjent nie będzie obawiał się zabiegu. Zabiegi elektrostymulacji podniebienia realizujemy fachowo i błyskawicznie - czas trwania wynosi około 15 minut.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną bądź mailową, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 17.09.2018 18:55:29)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 01.02.2018 18:26:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz