Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem

Firma Metalimpex od przeszło trzydziestu lat ciągle jest na polskim rynku, co pozwoliło jej stać się liderem w branży usług z zakresu ślusarstwa, obróbki metali oraz spawania. Głównym punktem prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa jest przede wszystkim analizowanie stali nierdzewnej, w której to przodujemy między polskich firm. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego ambitne podejście do pracy sprawia, iż nasze usługi za każdym razem wykonywane są ściśle oraz w pełni profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość a oprócz tego terminowość, żeby maksymalnie dokonać wymagania naszych klientów.

Przez wiele lat naszej działalności daliśmy radę stworzyć rozbudowane, wysokiej klasy baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet bardzo trudnych zleceń. W naszym zakładzie mamy między innymi centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Nadto, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na obszarze całej Polski, żeby zagwarantować naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak a oprócz tego biznesowego. Sporą część bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo różny zestaw usług (trudnimy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Oprócz, specjalizujemy się również w produkcji części a oprócz tego układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów a oprócz tego podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak też komponentów a oprócz tego maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 04.08.2017 03:01:24)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 20.11.2016 06:55:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz