Pojazdy elektryczne

Pojazdy elektryczne

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona oraz godna zaufania firma, która od 2005 roku zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju reprezentantem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się bardzo dużą popularnością praktycznie na całym świecie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko znakomite pojazdy elektryczne, ale również sprawdzone części zamienne, akumulatory oraz akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć również i o tym, że od 2009 roku prowadzona przez nas firma jest również reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli największego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy bardzo istotnym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego też oferujemy wysokiej jakości pojazdy elektryczne w bardzo niskich cenach. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami i trendami w motoryzacji, aby być w stanie zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów. W pierwszej kolejności polecamy Państwu sprzedawane przez nas wysokiej jakości akumulatory trakcyjne - kwasowe a także akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem i wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę wykonywanych przez nas usług oraz więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zwykle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy również wysokiej jakości serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy dobrych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 01.10.2018 14:13:21)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 07.03.2017 19:18:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz