Pończochy samonośne

Pończochy samonośne

Firma "Egeo" to niekwestionowany lider w gałęzi pończoszniczej. Na polskim rynku działamy od lat 90., lecz nasza firma zaistniała w latach 60. we Włoszech. To w tym malowniczym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej lecz również w Polsce, lecz również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom oferujemy siedem doskonałych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo dużo wysokiej klasy produktów: eleganckie rajstopy, rajstopy wzorzyste, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica i Summer. Wszystkie są wyjątkowe i eleganckie jednocześnie. Zaskakują różnorodnością, dlatego też trafiają do szerokiego grona klientek. Panie, które cenią sobie eleganckie rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą bez względu obok produktów firmy "Egeo". Dużym zainteresowaniem między kupujących cieszą się także pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające i modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które poszukują rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze i przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest projektowanie rzeczy pięknych, które znajdują wola nawet w największym stopniu wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych produktów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Nieustannie też rozwijamy się dla naszych konsumentów, żeby mogli zdobywać produkty z najwyższej półki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl i zaznajomienia się z naszą ofertą.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 26.01.2017 02:29:10)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 16.03.2017 23:54:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz