Roboty ziemne

Roboty ziemne

Firma Lukkop to firma usługowa posiadająca swą siedzibę w Warszawie. Firma realizuje fachowe usługi budowlane w zakresie wykonywania robót ziemnych na terenie Warszawy i również okolic.

Doświadczeni pracownicy firmy wykonują prace całoroczne - latem, wiosną, jak również zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów i również niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren z wykorzystaniem koparki oraz wywożą zakumulowany w ten sposób śnieg.

Z wyjątkiem standardowej propozycji firmy, Lukkop umożliwia również najem koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Dzierżawa odbywa się niemniej jednak na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka musi być obsługiwana tylko przez operatora będącego pracownikiem firmy. Wyłącznie taki sposób działania umożliwi sprawne wykonanie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Firma w swej ofercie oferuje również obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają dokonanie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje oraz budowę parkingów i również placów. Na dodatek, firma zajmuje się również układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i również obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie realizowane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac i również czasu niezbędnego do ich realizacji. Wycena realizowana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długofalowej współpracy z firmą, każdy klient posiada prawo do uzyskania rabatu.

Jeżeli toteż szukacie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych z wykorzystaniem koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy firmy dokonają profesjonalnej obsługi inwestycji oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 09.09.2019 00:25:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz