Rury pvc

Rury pvc

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od niespełna 15 lat staramy się łączyć użytkowanie tworzyw sztucznych z ekologią. Wykonując swoje artykuły stosujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Tworzywo poddany odzyskowi oferujemy też jako regranulat PVC wytwórcom parapetów, profili okiennych, grodzic oraz innego rodzaju wyrobów wykorzystujących ten tworzywo. Nabywając nasze artykuły mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby doskonałej jakości a do tego mogą Państwo wraz z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał oraz regranulat pvc, który mamy w swojej propozycji jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo doskonałej jakości. Proces technologiczny obejmuje w szczególności selekcje a oprócz tego sortowanie ścinków (rozszczepienie innego rodzaju materiałów od PVC) a oprócz tego poddanie ich regranulacji. W czasie tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania a oprócz tego usunięciu wszystkich zanieczyszczeń. W swojej propozycji posiadamy też listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym współcześnie stosowanym w Polsce - Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na zawsze połączony z oknem. Listwy tego rodzaju ułatwiają transport oraz montaż okien a oprócz tego zapewniają bardzo dobrą termoregulację oraz niską przepustowość dźwiękową mieszkań oraz domów. Ich zastosowanie zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 18.10.2018 18:36:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz