Słupy energetyczne

Słupy energetyczne

Producent konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od przeszło 20 lat zdobywa swą pozycję na rynku krajowym i również zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie i również Michalinowie powstają towary w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe i również stalowe dla niskiego, średniego i również wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Nowoczesny park maszynowy, najnowocześniejsze technologie, przeszło stu doświadczonych pracowników, klasa organizacji pracy to zagadka sukcesu Elmontera. Jego towary są najlepszej klasy, o czym świadczą przyznane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter oferuje też robienie projektów budowlanych oraz konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam i również wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów trzeba skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie znajdują się również katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) i również wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje towary daje gwarancję, z której warunkami trzeba się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, nieustający rozrost i również doskonalenie, troskliwość o każdy detal jest jej niewątpliwym atutem i również szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 15.10.2018 08:42:39)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 30.05.2017 18:25:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz