Tynk ciepłochronny

Tynk ciepłochronny

Przedsiębiorstwo ETG trudni się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W aktualnych czasach energooszczędność stała się kwestią dosyć istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najbardziej opłacalnych efektów przy produkcji różnego typu tynków.

Cienkowarstwowy gips do gazobetonu posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Przeznaczony jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa musi mieć mniej więcej 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę typu baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i również akustyczną. Świetnie chroni przeciwnie wilgoci. Tynk do gazobetonu to bezpieczna i również linia prosta w użyciu zaprawa. Zapakowany jest na sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i również zwiększają o 40% miło w środku pomieszczeń.

Tynk renowacyjny znakomicie nadaje się do odnowy i również zabezpieczania budynków mających znaczenie historyczne. Pozwala zachować oryginalną strukturę budynków i również ich naturalny wygląd. Gwarantuje ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i również sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najlepsza jakość zaprawy gwarantuje zrealizowanie pożądanych efektów.

Wszystkie towary sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i również rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich aplikacja również do środka budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i również oprócz zabezpiecza ścianę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 30.06.2017 01:47:19)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 15.08.2017 11:24:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz